2tegen2toernooi 29 juli 2018

Updated: 2018-07-29   17:25Neemt nieuwe pagina's automatisch

Hoofdscheidrechter: Wilbert van Helmond
Scheidsrechters: Johan Brouwers en Alex Jasper.

Administratie: Elisa Brouwers en Henny Hellendoorn

Tournooi gestart om 9.00u.

Barage om de 2de en 3de plaats:
2 Frits Zwaal en Martin van Holland
3 Alie Visser en André van Vliet

Barage om de 5de en 6de plaats
5 Jan Spiljard en Lies de Nennie
6 Rick Peeters en Carina Dijkers

Resultaat

Resultaat | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces


Rang Naam Vereniging R1 R2 R3 R4 R5 Gemiddelde Verschil Totaal
1 Alex Jasper - Paulien Jasper Dormagen-Brechten, Duno 18 19 18 19 20 18,8 2 94
2 Frits Zwaal - Martin van Holland Geldrop, De Hole Ridders 18 19 20 19 19 19,0 2 95
3 AlieVisser - Andre van Vliet Duno, De Hole Ridders 19 18 19 21 18 19,0 3 95
4 Anja Derks - Roland Klarenbeek Oirschot, Geldrop 19 19 20 18 20 19,2 2 96
5 Jan Spiljard - Lies de Nennie Duno, Duno 20 21 20 18 18 19,4 3 97
6 Rick Peeters - Carina Dijkers Duno, Duno 20 19 20 19 19 19,4 1 97
7 Henk Goris - Annie Jasper De Hole Ridders, Duno 21 18 19 19 20 19,4 3 97
8 Jeroen van Holland - Henk de Boer De Hole Ridders, Appelscha 20 20 21 19 18 19,6 3 98
8 Johan Brouwers - Mathilda van Huenen Duno, Duno 21 18 20 19 20 19,6 3 98
8 Natasja Kolsteren - Steven Steiger Oirschot, Oirschot 21 19 20 20 18 19,6 3 98
11 Youri Bottenberg - Tim de Boer Geldrop, Appelscha 20 20 20 21 18 19,8 3 99
12 Dorus van Veenendaal - Wim Hulscher Appelscha, Appelscha 21 20 19 21 18 19,8 3 99
13 Martin Mulder - Tinus Hendriksen De Vrije Slag, De Vrije Slag 21 19 19 20 21 20,0 2 100
14 Frans Weijsenfeld - Roger Guelen De Lubert, De Houtduif 21 18 20 21 20 20,0 3 100
15 Alban Gerritsen - Michaela Gerritsen Geldrop. Gedrop 19 21 22 20 19 20,2 3 101
16 Ruud Slappendel - Gerco Berentsen De Hole Ridders, Oirschot 21 21 21 20 19 20,4 2 102
17 Dick van den Brink - Inge van den Brink Duno, Duno 21 20 20 22 20 20,6 2 103
18 Joy Wielink - Rob Plugge Duno, Zoetermeer 20 21 21 19 22 20,6 3 103
19 Gerard Schuurman - Koos van Breugel Duno, Duno 20 19 18 23 23 20,6 5 103
20 Eddie Mein - Annet Mein Duno, Duno 21 23 19 19 22 20,8 4 104
Cut - 20 spelers voortzetting na ronde 4
21 Teun de Vlugt - Frank Buurman Heerhugowaard, Heerhugowaard 21 22 21 20   21,0 2 84
21 Hans Broodbakker- Herman Kas De Hole Ridders, Aalsmeer 20 21 22 21   21,0 2 84
23 Lourens Zwarts - Bertus van 't Ende Appelscha, Appelscha 20 21 22 22   21,3 2 85
23 Bertus Kwint - Marja Kwint Duno, Duno 21 20 22 22   21,3 2 85
25 Peter Weijers - Frans Janssen 't Valkhof, 't Valkhof 20 23 22 21   21,5 3 86
26 Huub Bottenberg - Kevin de Cremer Geldrop, Geldrop 20 23 23 20   21,5 3 86
27 Jarno Bottenberg - Roy Remie Oirschot, 't Valkhof 19 22 23 22   21,5 4 86
28 Rick Beijnen - Artur Malta Zoetermeer, Oirschot 22 21 21 23   21,8 2 87
28 Peter Korver - Tom Jehee Heerhugowaard, Heerhugowaard 22 21 21 23   21,8 2 87
30 Petra Tenge - Elly Mulder Drachten, Trekvogels 25 22 19 21   21,8 6 87
31 Arie Hendriksen - Eef Hendriksen Duno, Duno 23 22 21 22   22,0 2 88
32 Maxime van den Bosch - Marlene van den Bosch Trekvogels, Trekvogels 22 23 20 23   22,0 3 88
33 Cees Derks - Louise Derks De Vrije Slag, De Vrije Slag 22 22 24 20   22,0 4 88
34 Dirk Heeren - Marcel van den Bosch Trekvogels, Trekvogels 26 21 21 23   22,8 5 91
35 Marten de Vries - Ank de Vries Appelscha, Appelscha 22 24 24 23   23,3 2 93
36 Dingina Dissel - Klaas Boekel Zoetermeer, Trekvogels 21 27 23 22   23,3 6 93
37 Meta van den Brink - Bert van Donkersgoed De Veluwe, De Veluwe 26 24 20 24   23,5 6 94
38 Sietse van zandvoort - Donald Dijkers Duno, Duno 24 27 19 24   23,5 8 94
39 Annie Kop Jansen - Ton van Berkel De Vrije Slag, De Vrije Slag 22 22 18 32   23,5 14 94
40 Hans van der Aa - Dirk Robbrecht Geldrop, Geldrop 23 24 22 26   23,8 4 95
41 Henk Gijsbertsen - Mechelina van Marwijk De Vrije Slag, De Vrije Slag 24 22 22 28   24,0 6 96
42 Tonnie Ebbers - Bep Hendriksen De Houtduif, De Vrije Slag 27 22 20 27   24,0 7 96
43 Jed Spiljard - Arie Kammeraat Duno, Wik 24 25 25 23   24,3 2 97
44 Evert van den Brink - Marco Visser De Veluwe, De Veluwe 27 23 25 22   24,3 5 97
45 Jo Ketelaars - Annie Ketelaars 't Valkhof, 't Valhof 25 23 25 25   24,5 2 98
46 Cocky de Nennie - Titia Landman De Lubert, Duno 21 27 29 22   24,8 8 99

Resultaat | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces


De administratie van dit tournooi werd verzorgd door Bangolf Arena versie 2.1