wintercombi 2019/2020

Updated: 2020-03-01   16:46Neemt nieuwe pagina's automatisch
Administratie Maxime en Marcel van den Bosch

De beste 6 ronden tellen van afdeling 2 en de beste 9 ronden van afdeling 1

Winnaars:
Dames: 1e Els v/d Stroon, 2e Maxime van den Bosch, 3e Marrie Bonhof
Heren: 1e Ruud Slappendel, 2e Dirk-Jan Jongkind, 3e Pascal van Duin, 4e Peter Korver

Wisselbekers:
Algemeen: Ruud Slappendel
Afdeling 2: Pascal van Duin
Afdeling 1: Ruud Slappendel

Resultaat


Dames | Heren | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces

Dames
Rang Naam Nr Vereniging E1 E2 E3 M4 M5 M6 E7 E8 E9 M10 M11 M12 E13 E14 E15 M16 M17 M18 E19 E20 E21 M22 M23 M24 EGem. MGem. ESom MSom Verschil Totaal
1 Wendy Los-van Luijpen 110 RMC De Hole Ridders                               31 34 28       28 31 31 0,0 30,5 0 183 6 183
2 Els van der Stroom-Heeren 108 MGC de Trekvogels 30 23 27 33 35 32 28 22 26 34 34 27 27 25 27 31 35 29       30 27 32 26,1 31,6 235 379 16 614
3 Maxime van den Bosch 105 MGC de Trekvogels 24 26 25     30 26 25   30 33 32 32 25 26 31 31 30       35 36 34 26,1 32,2 209 322 14 531
4 Marrie Bonhof-de Rooij 104 MGC Aalsmeer 33 32 28 30 31 34 30 29 29 34 31 31 29 27 29 31 28 31       36 36 32 29,6 32,1 266 385 14 651
5 Elly Mulder 101 MGC de Trekvogels 27 29 28 29 35 35 31 27 26 37 33 38 26 23 31 35 33 37             27,6 34,7 248 312 17 560
6 Sonja Kluver 103 MGC Aalsmeer 33 34 29     31 35 30 29 34 37 37 41 33 30 36 35 37       41 39 36 32,7 36,3 294 363 22 657
7 Dingina Dissel 107 MGC Zoetermeer 31 25 35 35 29 26 26 28 29 33 31 35                         29,0 31,5 174 189 19 363
8 Joke Rollman-van Wijnbergen 106 SV WIK 36 29 30 37 32   27 31 28                               30,2 34,5 181 69 14 250
9 Pia Moerman 102 SV WIK 37 28 31 33 33   30 34 30                               31,7 33,0 190 66 9 256
10 Marianne Groenendijk 109 MGC Zoetermeer       31 38   29 26 24                               26,3 34,5 79 69 12 148


Dames | Heren | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces

Heren
Rang Naam Nr Vereniging E1 E2 E3 M4 M5 M6 E7 E8 E9 M10 M11 M12 E13 E14 E15 M16 M17 M18 E19 E20 E21 M22 M23 M24 EGem. MGem. ESom MSom Verschil Totaal
1 Ruud Slappendel 206 RMC De Hole Ridders 25 22 25 29 28 33 25 24 25 29 34 29       34 29 24       29 29 38 24,3 30,4 146 365 17 511
2 Dirk Jan Jongkind 204 MGC Zoetermeer 25 23 25 28 28 31 22 26 25 37 29 29 23 27 27 30 29 32       33 32 30 24,8 30,7 223 368 14 591
3 Pascal van Duin 210 MGC Heerhugowaard 25 24 25 30 29 32 22 25 24 32 38 29 25 22 24 35 38 31       32 29 27 24,0 31,8 216 382 14 598
4 Herman Kas 224 MGC Aalsmeer                         23 25 29 29 33 31       31 30 31 25,7 30,8 77 185 10 262
5 Peter Korver 207 MGC Heerhugowaard 30 25 29 31 33 31 26 26 22 31 33 32 25 28 27 31 33 31       29 33 30 26,4 31,5 238 378 12 616
6 Wim van der Meer 220 MGC de Trekvogels 25 23 26 35 29 30 29 20 25 40 34 28 27 24 25 33 31 33             24,9 32,6 224 293 21 517
7 Piet de Jong 203 SV WIK                               33 41 38             0,0 37,3 0 112 8 112
8 Teun de Vlugt 222 MGC Heerhugowaard 26 32 28 28 32   27 24 27       27 24 23 30 28 36       34 37 31 26,4 32,0 238 256 18 494
9 Siem van Duin 212 MGC Heerhugowaard 23 25 30 32 27 33       32 34 31 30 25 27 32 34 33       40 32 40 26,7 33,3 160 400 20 560
10 Gerard Los 227 RMC De Hole Ridders                               41 45 37             0,0 41,0 0 123 8 123
11 Peter van Luijpen 226 RMC De Hole Ridders                               39 46 29       37 35 48 0,0 39,0 0 234 19 234
12 Peter Cornelisse 205 SV WIK             44 30 26             38 31 33             33,3 34,0 100 102 25 202
13 Klaas Boekel 202 MGC de Trekvogels 26 25 25 34 37 38 31 22 27       27 29 25 33 31 31       36 40 33 26,3 34,8 237 313 18 550
14 Henk Buskermolen 216 MGC Aalsmeer 32 33 32 32 38 34 25 29 29 32 36 32 25 30 28 28 35 32       30 33 31 29,2 32,8 263 393 18 656
15 Hans Redegeld 217 MGC de Trekvogels 27 32 24 37 41 35 28 25 28 35 39 34       38 30 34             27,3 35,9 164 323 19 487
16 Ton van Berkel 223 MGCde Houtduif           35 33 28 33 32 39 31 32 31 27 36 35 33       34 33 33 30,7 34,1 184 341 14 525
17 Marcel van den Bosch 214 MGC de Trekvogels 30 26 26 34 33 39 29 28 26 34 36 40 27 27 26 31 35 41       40 34 33 27,2 35,8 245 430 14 675
18 Maarten Kluver 211 MGC Aalsmeer 30 29 28 32 31 35 32 31 38 31 33 35 31 36 27 32 30 28       34 40 33 31,3 32,8 282 394 23 676
19 Dirk Heeren 215 MGC de Trekvogels       38 33 36 33 31 32 40 34 41 35 31 29 36 36 31       41 36 32 31,8 36,2 191 434 16 625
20 Ton Silvius 213 MGC Aalsmeer 33 27 30 41 34 31 26 29 32 33 39 33 29 35 34 41 42 36       32 33 33 30,6 35,7 275 428 20 703
21 Gerrit Splinter 201 MGC Aalsmeer 40 34 36       32 33 39             38 38 36       43 33 38 35,7 37,7 214 226 18 440
22 Arie Kammeraat 221 SV WIK 39 29 31 37 47   36 34 31       45 34 28                   34,1 42,0 307 84 27 391
23 André Cornelisse 219 SV WIK 26 25 26       25 27 40                               28,2 0,0 169 0 15 169
24 Hans Broodbakker 225 RMC De Hole Ridders                         23 24 21                   22,7 0,0 68 0 3 68
25 Harjan Redegeld 209 MGC de Trekvogels 28 31   33                                         29,5 33,0 59 33 3 92
26 Ben Middag 218 SV WIK             38 30 37                               35,0 0,0 105 0 8 105
27 Wil van Doorn 208 SV WIK                                                 0,0 0,0 0 0 0 0


Dames | Heren | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces

De administratie van dit tournooi werd verzorgd door Bangolf Arena versie 2.8.1