16e Koppeltoernooi MGC Aalsmeer

Updated: 2018-09-22   18:08Neemt nieuwe pagina's automatisch

Aanvang: 10:00 uur

30 koppels hebben zich ingeschreven voor het 2tegen2 toernooi.

Scheidsrechters:
Gerrit Splinter, Elly Mulder en Ton van Berkel

Wedstrijdleider: Gerrit Splinter
Administratie: Jan van der Stroom en Hans Reijerkerk

De start van het toernooi was iets verlaat. Start was 10:15, met stevige regen vlak vooraf.
Om 12:30 is gestopt voor een heerlijke lunch en even na 13:00 zijn de koppels weer verder gegaan waar ze gebleven waren.
Twee keer is er een korte pauze ingelast i.v.m. regen. I.v.m. deze vertragingen is het toernooi ingekort naar 4 rondes.

Mathilda van Huenen / Remon Verveer wonnen de sudden death barrage voor de 3e plaats op baan 1. (een 1 tegen een 2)

Het toernooi werd afgesloten on 17:45, waarna de heerlijke barbeque begon. Helaas met regen. : - (



Resultaat

Resultaat | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces


Rang Naam Vereniging R1 R2 R3 R4 Gemiddelde Verschil Totaal
1 Wim van der Meer / Els van der Stroom MGC de Trekvogels 24 26 24 24 24,5 2 98
2 Jeroen van Holland / Maxime van den Bosch RMC de Hole Ridders / MGC De Trekvogels 27 24 26 24 25,3 3 101
3 Jarno Bottenberg / Kevin de Cremer MGC Oirschot / MGC Geldrop 25 24 26 27 25,5 3 102
4 Mathilda van Huenen / Remon Verveer MGV DUNO / RMC de hole Ridders 24 26 29 23 25,5 6 102
5 Hans Broodbakker / Herman Kas RMC de Hole Ridders / MGC Aalsmeer 27 24 24 28 25,8 4 103
6 Huub Bottenberg / Marrie Bonhof MGC Drachten / MGC Aalsmeer 28 27 25 24 26,0 4 104
7 Tom Pardaans / Dirk-Jan Jongkind RMC de Hole Ridders / MGC Zoetermeer 26 30 23 25 26,0 7 104
8 Pascal van Duin / Peter Korver MGC Heerhugowaard 26 26 26 27 26,3 1 105
9 Teun de Vlugt / Siem van Duin MGC Heerhugowaard 26 28 28 26 27,0 2 108
10 Dingina Dissel / Martin van Holland MGC Zoetermeer / RMC de Hole Ridders 26 32 27 23 27,0 9 108
11 Alie Visser / Jan Spiljard MGV DUNO 27 29 25 28 27,3 4 109
12 Bertus van 't Ende / Lourens Zwart MGC Appelscha 28 29 26 27 27,5 3 110
13 Jan Kees van Voskuilen / Joke van Voskuilen MGC de Trekvogels 27 29 28 27 27,8 2 111
14 Dorus van Veenendaal / Wim Hulscher MGC Appelscha 29 30 28 27 28,5 3 114
15 Rob Plugge / Gerco Berentsen MGC Zoetermeer / MGC Oirschot 28 28 26 32 28,5 6 114
16 Marlène van den Bosch / Gerrit Splinter MGC de Trekvogels / MGC Aalsmeer 27 29 31 28 28,8 4 115
17 Elly Mulder / Arie Kammeraat MGC de Trekvogels / SV W.I.K. 29 34 25 27 28,8 9 115
18 Marcel van den Bosch / Dirk Heeren MGC de Trekvogels 29 29 30 28 29,0 2 116
19 Ton van Berkel / Tinus Hendriksen MGC de Houtduif / MGC de Vrije Slag 27 30 29 31 29,3 4 117
20 Jan ten Hoeve / Fedde ten Hoeve MGC Leeuwarden 27 27 31 32 29,3 5 117
21 Henk Buskermolen / Ton Silvius MGC Aalsmeer 29 29 30 31 29,8 2 119
22 Henk Goris / Cor Legierse RMC de Hole Ridders / MGC de Houtduif 30 31 29 30 30,0 2 120
23 André Doomen / Wilma Doomen MGC de Houtduif 30 27 32 31 30,0 5 120
24 Wendy Los-van Luijpen / Gerard Los RMC de Hole Ridders 35 33 24 28 30,0 11 120
25 Bertus Kwint / Marja Kwint MGV DUNO 30 33 31 29 30,8 4 123
26 Trijn Hatzmann / Jan Jager MGC Appelscha 31 35 28 31 31,3 7 125
27 Tim de Boer / Blijke Euverman MGC Appelscha 34 32 31 29 31,5 5 126
28 Marijke Coert / Bert Coert MGC Amigo 34 31 32 34 32,8 3 131
29 Marten de Vries / Ank de Vries MGC Appelscha 32 37 34 30 33,3 7 133
30 Maarten Kluver / Arie van Weldam MGC Aalsmeer 32 33 33 40 34,5 8 138

Resultaat | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces


De administratie van dit tournooi werd verzorgd door Bangolf Arena versie 2.1