Nederlands Kampioenschap Combi strokeplay

Updated: 2016-05-01   21:36Neemt nieuwe pagina's automatisch

gehouden op 30 april en 1 mei 2016 in Appelscha.


Scheidsrechters:
Scheidsrechters: René Bos (hoofdscheidsrechter), Roelof Hooijsma & Gert Jan Bas
Administratie:
Tonnie Veldhuizen & Marchien Brinksma
Mondelinge waarschuwing:
Youri Bottenberg (MGC Drachten) ronde 7 baan 18 (wangedrag)
Jarno Bottenberg (MGC Drachten) ronde 8 baan 18 (wangedrag)
Bijzonderheden:
Het NK matchplay wordt zondag gespeeld op de volgende banen:
Vilt: 2, 3, 5, 10, 11, 13, 14, 15, 17
Kort: 1, 2, 4, 6, 8, 12, 14, 17, 18

Resultaat


Senioren Dames | Senioren Heren | Jeugd Meisjes | Jeugd Jongens | Dames | Heren | Wedstrijden | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces

Jeugd Jongens
Quarter-final R11 Semi-final R12 Final R13 Winnaar
Youri Bottenberg
Jarno Bottenberg
Rick Beijnen
Harjan Redegeld Harjan Redegeld
Albert Hooijsma

Jeugd Jongens
Rang Naam Vereniging E1 F2 E3 F4 E5 F6 E7 F8 E9 F10 F11 F12 F13 F14 FGem. EGem. FSom ESom Verschil Totaal
1 Jarno Bottenberg MGC Drachten 26 30 21 31 25 35 22 37 22 32         33,0 23,2 165 116 12 281
2 Youri Bottenberg MGC Drachten 23 33 26 29 22 34 28 29 21 43         33,6 24,0 168 120 21 288
3 Rick Beijnen RMC de Hole Ridders 24 35 26 34 24 38 23 36 25 32         35,0 24,4 175 122 9 297
4 Harjan Redegeld MGC Zoetermeer 28 39 26 47 21 38 28 36 26 49         41,8 25,8 209 129 20 338
5 Albert Hooijsma MGC Appelscha 30 44 32 46 33 64 30 42 25 54         50,0 30,0 250 150 30 400
Cut - 8 spelers voortzetting na ronde 10


Senioren Dames | Senioren Heren | Jeugd Meisjes | Jeugd Jongens | Dames | Heren | Wedstrijden | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces

Jeugd Meisjes
Final R11 Winnaar
Maxime van den Bosch
Marlène van den Bosch

Jeugd Meisjes
Rang Naam Vereniging E1 F2 E3 F4 E5 F6 E7 F8 E9 F10 F11 F12 F13 F14 FGem. EGem. FSom ESom Verschil Totaal
1 Maxime van den Bosch MGC de Trekvogels 31 45 30 42 27 50 28 44 37 38         43,8 30,6 219 153 22 372
2 Marlène van den Bosch MGC de Trekvogels 37 48 34 52 30 60 36 52 34 56         53,6 34,2 268 171 19 439
Cut - 2 spelers voortzetting na ronde 10


Senioren Dames | Senioren Heren | Jeugd Meisjes | Jeugd Jongens | Dames | Heren | Wedstrijden | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces

Senioren Dames
Quarter-final R11 Semi-final R12 Final R13 Winnaar
Petra Tenge
Cocky de Nennie
Tryn Hatzmann
Elly Mulder
Joy Wielink
Trientsje Sikkema
Blijke Euverman
Ank de Vries

Senioren Dames
Rang Naam Vereniging F1 E2 F3 E4 F5 E6 F7 E8 F9 E10 F11 F12 F13 F14 FGem. EGem. FSom ESom Verschil Totaal
1 Petra Tenge MGC Drachten 30 26 30 20 37 24 35 23 32 27         32,8 24,0 164 120 14 284
2 Joy Wielink MGV DUNO 29 25 33 23 39 28 41 28 42 25         36,8 25,8 184 129 18 313
3 Blijke Euverman MGC Appelscha 34 29 33 24 44 27 39 25 38 23         37,6 25,6 188 128 17 316
4 Tryn Hatzmann MGC Appelscha 45 30 39 25 32 25 43 26 35 24         38,8 26,0 194 130 19 324
5 Elly Mulder MGC de Trekvogels 37 27 41 22 41 29 38 27 45 25         40,4 26,0 202 130 15 332
6 Ank de Vries MGC Appelscha 37 24 38 28 45 33 44 27 38 31         40,4 28,6 202 143 17 345
7 Trientsje Sikkema MGC Drachten 41 30 47 32 40 25 51 28 44 27         44,6 28,4 223 142 18 365
8 Cocky de Nennie MGC de Lubert 62 31 62 30 61 33 48 36 44 37         55,4 33,4 277 167 25 444
Cut - 8 spelers voortzetting na ronde 10


Senioren Dames | Senioren Heren | Jeugd Meisjes | Jeugd Jongens | Dames | Heren | Wedstrijden | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces

Senioren Heren
8 - deel-finale R11 Quarter-final R12 Semi-final R13 Final R14 Winnaar
Roland Klarenbeek
Henri Nijhuis
Wim Hulscher
Gert Jan Bas
Wiebe Veenstra
Alban Gerritsen
Jan Engels
Johannes Konst
Lourens Zwarts
Marten de Vries
Huub Bottenberg
Jan Spiljard
Hans Broodbakker
Dorus van Veenendaal
Jan Jager
Herman Kas

Senioren Heren
Rang Naam Vereniging F1 E2 F3 E4 F5 E6 F7 E8 F9 E10 F11 F12 F13 F14 FGem. EGem. FSom ESom Verschil Totaal
1 Roland Klarenbeek MGC Geldrop 28 24 34 25 34 24 32 20 30 23         31,6 23,2 158 116 11 274
2 Lourens Zwarts MGC Appelscha 35 22 38 24 32 24 32 21 34 30         34,2 24,2 171 121 15 292
3 Hans Broodbakker RMC de Hole Ridders 35 26 42 24 31 26 38 24 30 23         35,2 24,6 176 123 15 299
4 Wiebe Veenstra MGC Drachten 39 25 32 25 36 21 36 24 38 27         36,2 24,4 181 122 13 303
5 Jan Engels EMG de Putters 41 24 34 25 40 25 38 25 38 25         38,2 24,8 191 124 8 315
6 Jan Jager MGC Appelscha 35 32 35 27 35 28 39 24 34 26         35,6 27,4 178 137 13 315
7 Huub Bottenberg MGC Drachten 43 24 42 26 40 22 37 25 35 22         39,4 23,8 197 119 12 316
8 Wim Hulscher MGC Twente 38 23 35 24 49 26 38 22 37 27         39,4 24,4 197 122 19 319
9 Gert Jan Bas MGC Appelscha 31 23 45 27 36 26 48 24 43 21         40,6 24,2 203 121 23 324
10 Jan Spiljard MGV DUNO 35 27 33 29 34 27 43 21 51 25         39,2 25,8 196 129 26 325
11 Herman Kas MGC Aalsmeer 45 29 44 26 38 23 38 25 38 29         40,6 26,4 203 132 13 335
12 Johannes Konst MGC Appelscha 35 26 40 27 37 32 43 26 43 32         39,6 28,6 198 143 14 341
13 Alban Gerritsen MGC Geldrop 45 26 48 28 38 22 49 23 37 26         43,4 25,0 217 125 18 342
14 Dorus van Veenendaal MGC Twente 40 28 36 31 39 31 35 24 52 26         40,4 28,0 202 140 24 342
15 Marten de Vries MGC Appelscha 44 27 36 27 39 30 48 27 43 27         42,0 27,6 210 138 15 348
16 Henri Nijhuis MGC Twente 55 27 36 23 35 31 47 31 45 24         43,6 27,2 218 136 28 354
Cut - 16 spelers voortzetting na ronde 10


Senioren Dames | Senioren Heren | Jeugd Meisjes | Jeugd Jongens | Dames | Heren | Wedstrijden | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces

Dames
Semi-final R11 Final R12 Winnaar
Michaéla Gerritsen
Ingrid Scheeringa
Wendy van Luijpen
Annie Jasper-Drijver

Dames
Rang Naam Vereniging E1 F2 E3 F4 E5 F6 E7 F8 E9 F10 F11 F12 F13 F14 FGem. EGem. FSom ESom Verschil Totaal
1 Michaéla Gerritsen MGC Geldrop 24 29 29 34 27 34 23 25 25 34         31,2 25,6 156 128 15 284
2 Wendy van Luijpen RMC de Hole Ridders 23 35 23 35 25 35 22 39 25 34         35,6 23,6 178 118 8 296
3 Annie Jasper-Drijver MGV DUNO 23 35 23 36 22 32 21 42 27 38         36,6 23,2 183 116 16 299
4 Ingrid Scheeringa MGC Drachten 27 38 25 50 31 34 24 38 23 40         40,0 26,0 200 130 24 330
Cut - 4 spelers voortzetting na ronde 10


Senioren Dames | Senioren Heren | Jeugd Meisjes | Jeugd Jongens | Dames | Heren | Wedstrijden | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces

Heren
Quarter-final R11 Semi-final R12 Final R13 Winnaar
René Bos
Marcel van den Bosch
André van Vliet
Jan Egbert Hooijsma
Louis Otten
Frans Weijsenfeld
Frits Zwaal
Rick Peeters

Heren
Rang Naam Vereniging E1 F2 E3 F4 E5 F6 E7 F8 E9 F10 F11 F12 F13 F14 FGem. EGem. FSom ESom Verschil Totaal
1 René Bos MGC Oirschot 21 33 23 39 22 32 22 30 21 32         33,2 21,8 166 109 11 275
2 Louis Otten MGC Geldrop 25 31 21 39 24 33 24 35 22 29         33,4 23,2 167 116 14 283
3 Frits Zwaal EMG De Putters 26 37 22 41 22 28 22 39 21 38         36,6 22,6 183 113 18 296
4 André van Vliet RMC de Hole Ridders 22 33 27 38 27 33 21 39 25 33         35,2 24,4 176 122 12 298
5 Jan Egbert Hooijsma MGC Appelscha 24 35 24 45 21 40 27 36 27 36         38,4 24,6 192 123 16 315
6 Rick Peeters MGC Drachten 24 42 26 34 24 43 23 40 25 38         39,4 24,4 197 122 12 319
7 Frans Weijsenfeld MGC de Lubert 31 44 33 39 31 43 27 39 26 32         39,4 29,6 197 148 19 345
8 Marcel van den Bosch MGC de Trekvogels 32 44 30 40 27 50 36 40 27 42         43,2 30,4 216 152 19 368
Cut - 8 spelers voortzetting na ronde 10


Senioren Dames | Senioren Heren | Jeugd Meisjes | Jeugd Jongens | Dames | Heren | Wedstrijden | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces

De administratie van dit tournooi werd verzorgd door Bangolf Arena versie 2.0.5