Nederlands Kampioenschap Combi en Matchplay

Updated: 2016-05-02   20:51Neemt nieuwe pagina's automatisch

gehouden op 30 april en 1 mei 2016 in Appelscha.


Scheidsrechters:
Scheidsrechters: René Bos (hoofdscheidsrechter), Roelof Hooijsma & Gert Jan Bas
Administratie:
Tonnie Veldhuizen & Marchien Brinksma
Mondelinge waarschuwing:
Youri Bottenberg (MGC Drachten) ronde 7 baan 18 (wangedrag)
Jarno Bottenberg (MGC Drachten) ronde 8 baan 18 (wangedrag)
Bijzonderheden:
Het NK matchplay wordt zondag gespeeld op de volgende banen:
Vilt: 2, 3, 5, 10, 11, 13, 14, 15, 17
Kort: 1, 2, 4, 6, 8, 12, 14, 17, 18
De Matchplay is gewonnen door:
1 Maxime van den Bosch, 2 Marlene van den Bosch
1 Jarno Bottenberg, 2 Youri Bottenberg, 3 Harjan Redegeld
1 Joy Wielink, 2 Tryn Hatzmann, 3 Petra Tenge
1 Lourens Zwarts, 2 Roland Klarenbeek, 3 Hans Broodbakker
1 Michaela Gerritsen, 2 Wendy van Luypen, 3 Annie Jasper
1 Rene Bos, 2 Louis Otten, 3 Andre van Vliet

Resultaat


Senioren Dames | Senioren Heren | Jeugd Meisjes | Jeugd Jongens | Dames | Heren | Wedstrijden | Meeste opeenvolgende aces

Jeugd Jongens
Quarter-final R11 Semi-final R12 Final R13 Winnaar
Youri Bottenberg 6 Youri Bottenberg 4 Jarno Bottenberg
Rick Beijnen 4
Jarno Bottenberg 8 Jarno Bottenberg 5
Harjan Redegeld 7 Harjan Redegeld 1
Albert Hooijsma 6
3:e - 4:e   3:e
Rick Beijnen 5 Harjan Redegeld
Harjan Redegeld 7

Jeugd Jongens
Rang Naam Vereniging E1 F2 E3 F4 E5 F6 E7 F8 E9 F10 M11 M12 M13 M14 FGem. EGem. MGem. FSom ESom MSom Verschil Totaal
1 Jarno Bottenberg MGC Drachten 26 30 21 31 25 35 22 37 22 32   78 96   33,0 23,2 87,0 165 116 174 30 455
2 Harjan Redegeld MGC Zoetermeer 28 39 26 47 21 38 28 36 26 49 84 120 84   41,8 25,8 96,0 209 129 288 56 626
3 Youri Bottenberg MGC Drachten 23 33 26 29 22 34 28 29 21 43   90 102   33,6 24,0 96,0 168 120 192 33 480
4 Rick Beijnen RMC de Hole Ridders 24 35 26 34 24 38 23 36 25 32   102 96   35,0 24,4 99,0 175 122 198 15 495
5 Albert Hooijsma MGC Appelscha 30 44 32 46 33 64 30 42 25 54 90       50,0 30,0 90,0 250 150 90 30 490
Cut - 8 spelers voortzetting na ronde 10


Senioren Dames | Senioren Heren | Jeugd Meisjes | Jeugd Jongens | Dames | Heren | Wedstrijden | Meeste opeenvolgende aces

Jeugd Meisjes
Final R11 Winnaar
Maxime van den Bosch 4 Maxime van den Bosch
Marlène van den Bosch 3

Jeugd Meisjes
Rang Naam Vereniging E1 F2 E3 F4 E5 F6 E7 F8 E9 F10 M11 M12 M13 M14 FGem. EGem. MGem. FSom ESom MSom Verschil Totaal
1 Maxime van den Bosch MGC de Trekvogels 31 45 30 42 27 50 28 44 37 38 102       43,8 30,6 102,0 219 153 102 22 474
2 Marlène van den Bosch MGC de Trekvogels 37 48 34 52 30 60 36 52 34 56 108       53,6 34,2 108,0 268 171 108 19 547
Cut - 2 spelers voortzetting na ronde 10


Senioren Dames | Senioren Heren | Jeugd Meisjes | Jeugd Jongens | Dames | Heren | Wedstrijden | Meeste opeenvolgende aces

Senioren Dames
Quarter-final R11 Semi-final R12 Final R13 Winnaar
Petra Tenge 8 Petra Tenge 2 Tryn Hatzmann 4 Joy Wielink
Cocky de Nennie 2
Tryn Hatzmann 7 Tryn Hatzmann 6
Elly Mulder 5
Joy Wielink 5 Joy Wielink 7 Joy Wielink 6
Trientsje Sikkema 4
Blijke Euverman 8 Blijke Euverman 4
Ank de Vries 4
3:e - 4:e   3:e
Petra Tenge 5 Petra Tenge
Blijke Euverman 3

Senioren Dames
Rang Naam Vereniging F1 E2 F3 E4 F5 E6 F7 E8 F9 E10 M11 M12 M13 M14 FGem. EGem. MGem. FSom ESom MSom Verschil Totaal
1 Petra Tenge MGC Drachten 30 26 30 20 37 24 35 23 32 27 78 114 96   32,8 24,0 96,0 164 120 288 50 572
2 Joy Wielink MGV DUNO 29 25 33 23 39 28 41 28 42 25 96 84 90   36,8 25,8 90,0 184 129 270 30 583
3 Tryn Hatzmann MGC Appelscha 45 30 39 25 32 25 43 26 35 24 84 90 102   38,8 26,0 92,0 194 130 276 37 600
4 Blijke Euverman MGC Appelscha 34 29 33 24 44 27 39 25 38 23 78 102 108   37,6 25,6 96,0 188 128 288 47 604
5 Elly Mulder MGC de Trekvogels 37 27 41 22 41 29 38 27 45 25 96       40,4 26,0 96,0 202 130 96 15 428
6 Ank de Vries MGC Appelscha 37 24 38 28 45 33 44 27 38 31 102       40,4 28,6 102,0 202 143 102 17 447
7 Trientsje Sikkema MGC Drachten 41 30 47 32 40 25 51 28 44 27 102       44,6 28,4 102,0 223 142 102 18 467
8 Cocky de Nennie MGC de Lubert 62 31 62 30 61 33 48 36 44 37 114       55,4 33,4 114,0 277 167 114 25 558
Cut - 8 spelers voortzetting na ronde 10


Senioren Dames | Senioren Heren | Jeugd Meisjes | Jeugd Jongens | Dames | Heren | Wedstrijden | Meeste opeenvolgende aces

Senioren Heren
8 - deel-finale R11 Quarter-final R12 Semi-final R13 Final R14 Winnaar
Roland Klarenbeek 6 Roland Klarenbeek 7 Roland Klarenbeek 7 Roland Klarenbeek 2 Lourens Zwarts
Henri Nijhuis 2
Wim Hulscher 5 Gert Jan Bas 1
Gert Jan Bas 7
Wiebe Veenstra 7 Wiebe Veenstra 5 Jan Engels 2
Alban Gerritsen 5
Jan Engels 5 Jan Engels 6
Johannes Konst 3
Lourens Zwarts 8 Lourens Zwarts 7 Lourens Zwarts 7 Lourens Zwarts 5
Marten de Vries 2
Huub Bottenberg 7 Huub Bottenberg 4
Jan Spiljard 5
Hans Broodbakker 6 Hans Broodbakker 6 Hans Broodbakker 4
Dorus van Veenendaal 4
Jan Jager 7 Jan Jager 3
Herman Kas 4
3:e - 4:e   3:e
Jan Engels 4 Hans Broodbakker
Hans Broodbakker 5

Senioren Heren
Rang Naam Vereniging F1 E2 F3 E4 F5 E6 F7 E8 F9 E10 M11 M12 M13 M14 FGem. EGem. MGem. FSom ESom MSom Verschil Totaal
1 Lourens Zwarts MGC Appelscha 35 22 38 24 32 24 32 21 34 30 78 84 84 96 34,2 24,2 85,5 171 121 342 33 634
2 Hans Broodbakker RMC de Hole Ridders 35 26 42 24 31 26 38 24 30 23 90 90 102 96 35,2 24,6 94,5 176 123 378 27 677
3 Roland Klarenbeek MGC Geldrop 28 24 34 25 34 24 32 20 30 23 90 78 84 114 31,6 23,2 91,5 158 116 366 47 640
4 Jan Engels EMG de Putters 41 24 34 25 40 25 38 25 38 25 96 90 114 102 38,2 24,8 100,5 191 124 402 32 717
5 Wiebe Veenstra MGC Drachten 39 25 32 25 36 21 36 24 38 27 84 96     36,2 24,4 90,0 181 122 180 25 483
6 Huub Bottenberg MGC Drachten 43 24 42 26 40 22 37 25 35 22 84 102     39,4 23,8 93,0 197 119 186 30 502
7 Jan Jager MGC Appelscha 35 32 35 27 35 28 39 24 34 26 84 108     35,6 27,4 96,0 178 137 192 37 507
8 Gert Jan Bas MGC Appelscha 31 23 45 27 36 26 48 24 43 21 84 114     40,6 24,2 99,0 203 121 198 53 522
9 Wim Hulscher MGC Twente 38 23 35 24 49 26 38 22 37 27 96       39,4 24,4 96,0 197 122 96 19 415
10 Jan Spiljard MGV DUNO 35 27 33 29 34 27 43 21 51 25 96       39,2 25,8 96,0 196 129 96 26 421
11 Herman Kas MGC Aalsmeer 45 29 44 26 38 23 38 25 38 29 102       40,6 26,4 102,0 203 132 102 13 437
12 Alban Gerritsen MGC Geldrop 45 26 48 28 38 22 49 23 37 26 96       43,4 25,0 96,0 217 125 96 18 438
13 Dorus van Veenendaal MGC Twente 40 28 36 31 39 31 35 24 52 26 102       40,4 28,0 102,0 202 140 102 24 444
14 Johannes Konst MGC Appelscha 35 26 40 27 37 32 43 26 43 32 108       39,6 28,6 108,0 198 143 108 14 449
15 Marten de Vries MGC Appelscha 44 27 36 27 39 30 48 27 43 27 114       42,0 27,6 114,0 210 138 114 15 462
16 Henri Nijhuis MGC Twente 55 27 36 23 35 31 47 31 45 24 114       43,6 27,2 114,0 218 136 114 28 468
Cut - 16 spelers voortzetting na ronde 10


Senioren Dames | Senioren Heren | Jeugd Meisjes | Jeugd Jongens | Dames | Heren | Wedstrijden | Meeste opeenvolgende aces

Dames
Semi-final R11 Final R12 Winnaar
Michaéla Gerritsen 7 Michaéla Gerritsen 7 Michaéla Gerritsen
Ingrid Scheeringa 4
Wendy van Luijpen 6 Wendy van Luijpen 6
Annie Jasper-Drijver 5
3:e - 4:e   3:e
Ingrid Scheeringa 4 Annie Jasper-Drijver
Annie Jasper-Drijver 5

Dames
Rang Naam Vereniging E1 F2 E3 F4 E5 F6 E7 F8 E9 F10 M11 M12 M13 M14 FGem. EGem. MGem. FSom ESom MSom Verschil Totaal
1 Michaéla Gerritsen MGC Geldrop 24 29 29 34 27 34 23 25 25 34 84 84     31,2 25,6 84,0 156 128 168 15 452
2 Annie Jasper-Drijver MGV DUNO 23 35 23 36 22 32 21 42 27 38 96 96     36,6 23,2 96,0 183 116 192 16 491
3 Wendy van Luijpen RMC de Hole Ridders 23 35 23 35 25 35 22 39 25 34 90 90     35,6 23,6 90,0 178 118 180 8 476
4 Ingrid Scheeringa MGC Drachten 27 38 25 50 31 34 24 38 23 40 102 102     40,0 26,0 102,0 200 130 204 24 534
Cut - 4 spelers voortzetting na ronde 10


Senioren Dames | Senioren Heren | Jeugd Meisjes | Jeugd Jongens | Dames | Heren | Wedstrijden | Meeste opeenvolgende aces

Heren
Quarter-final R11 Semi-final R12 Final R13 Winnaar
René Bos 7 René Bos 5 René Bos 5 René Bos
Marcel van den Bosch 1
André van Vliet 5 André van Vliet 3
Jan Egbert Hooijsma 4
Louis Otten 7 Louis Otten 7 Louis Otten 4
Frans Weijsenfeld 5
Frits Zwaal 0 Rick Peeters 4
Rick Peeters 8
3:e - 4:e   3:e
André van Vliet 5 André van Vliet
Rick Peeters 2

Heren
Rang Naam Vereniging E1 F2 E3 F4 E5 F6 E7 F8 E9 F10 M11 M12 M13 M14 FGem. EGem. MGem. FSom ESom MSom Verschil Totaal
1 René Bos MGC Oirschot 21 33 23 39 22 32 22 30 21 32 84 90 96   33,2 21,8 90,0 166 109 270 23 545
2 André van Vliet RMC de Hole Ridders 22 33 27 38 27 33 21 39 25 33 96 102 90   35,2 24,4 96,0 176 122 288 24 586
3 Louis Otten MGC Geldrop 25 31 21 39 24 33 24 35 22 29 84 78 102   33,4 23,2 88,0 167 116 264 38 547
4 Rick Peeters MGC Drachten 24 42 26 34 24 43 23 40 25 38 78 96 108   39,4 24,4 94,0 197 122 282 42 601
5 Jan Egbert Hooijsma MGC Appelscha 24 35 24 45 21 40 27 36 27 36 102       38,4 24,6 102,0 192 123 102 16 417
6 Frits Zwaal EMG De Putters 26 37 22 41 22 28 22 39 21 38 126       36,6 22,6 126,0 183 113 126 18 422
7 Frans Weijsenfeld MGC de Lubert 31 44 33 39 31 43 27 39 26 32 96       39,4 29,6 96,0 197 148 96 19 441
8 Marcel van den Bosch MGC de Trekvogels 32 44 30 40 27 50 36 40 27 42 120       43,2 30,4 120,0 216 152 120 19 488
Cut - 8 spelers voortzetting na ronde 10


Senioren Dames | Senioren Heren | Jeugd Meisjes | Jeugd Jongens | Dames | Heren | Wedstrijden | Meeste opeenvolgende aces

De administratie van dit tournooi werd verzorgd door Bangolf Arena versie 2.0.5