Nederlandse Minigolf Bond NMB. Bondsburo, Eppie Bultsmastraat 17, 8923 CZ Leeuwarden, T. (058) 301 00 69
  Algemeen   Wedstrijdspelers   Recreanten   Banen   Bedrijven  
                     
Sponsor

2019

24-11 2 tegen 2 indoor Houtduif

23-11 Indoor Houtduif

16-11 2 tegen 2 de Veluwe

12-10 kort toernooi Ridderkerk

11-10 45+ toernooi de Veluwe

06-10 4e Vilt competitie - Appelscha

29-09 Distr Kamp Noord afd 1

29-09 Distr Kamp West afd 2 / Combi uitslag

29-09 Distr Kamp Oost afd 1 / Combi uitslag

28-09 Distr Kamp Oost afd 2

28-09 Distr Kamp Noord afd 2

28-09 Distr Kamp West afd 1

22-09 3e vilt competitie - Appelscha

22-09 6e comp wedstr Oost afd 2

15-09 2 tegen 2 Zoetermeer

15-09 2e vilt competitie - Appelscha

15-09 5e comp wedstr Oost afd 2

14-09 Combitoernooi Oirschot

07-09 NK Variabel 2019

01-09 1e vilt competitie - Appelscha

01-09 Combi toernooi - Ridderkerk

24-08 Matchplay Drachten

24-08 Afvaltoernooi Drachten

23-08 45+ toernooi Drachten

04-08 Nationaal Toernooi Zoetermeer

28-07 2 tegen 2 toernooi Duno

27-07 Duno Toernooi

20-07 17e koppeltoernooi Aalsmeer

14-07 2 tegen 2 Oirschot

13-07 2 tegen 2 Ridderkerk

07-07 2 tegen 2 Trekvogels

07-07 2 tegen 2 Appelscha

06-07 afvaltoernooi Appelscha

30-06 9e teamcomp Noord afd 2

30-06 7e teamcomp West Afd 2

29-06 5e teamcomp West Afd 1

23-06 6e LHK - Appelscha

23-06 8e teamcomp Noord afd 2

15/16-06 NK 3-tallen

11-06 9e teamcomp Oost Afd 1

04-06 8e teamcomp Oost Afd 1

02-06 7e temcomp Noord afd 2

02-06 5e LHK - Zoetermeer

31-05 45+ toernooi Boskoop

28-05 7e teamcomp Oost afd 1

26-05 4e LHK - Oirschot

26-05 6e teamcomp Noord afd 2

26-05 6e teamcomp West Afd 2

26-05 4e teamcomp Oost Afd 2

21-05 6e teamcomp oost afd 1

19-05 5e comp wedstrijd Noord

19-05 3e LHK - Geldrop

19-05 5e teamcomp West Afd 2

19-05 3e comp Oost afd 2

18-05 4e teamcomp West afd 1

14-05 5e teamcomp Oost afd 1

11/12-05 NK Combi

07-05 4e teamcomp Oost afd 1

04-05 3e teamcomp West afd 1

30-04 3e teamcomp Oost afd 1

28-04 4e comp wedstrijd Noord

28-04 4e comp wedstrijd West afd 2

27-04 Aly Mesken Memorial

23-04 2e teamcomp Oost afd 1

21-04 2 tegen 2 Drachten

20-04 toernooi Drachten

16-04 1e teamcomp Oost afd 1

14-04 2e comp wedstrijd Oost Afd 2

14-04 3e comp wedstrijd West afd 2

14-04 3e comp wedstrijd Noord

13-04 Toernooi De Hole Ridders

07-04 2e LHK - Ridderkerk

07-04 1e comp Oost afd 2

07-04 2e comp West afd 2

07-04 2e comp wedstrijd Noord

06-04 2e comp West afd 1

31-03 1e LHK - Doorwerth

31-03 1e comp wedstrijd Noord

31-03 1e comp West afd 2

30-03 1e comp West afd 1

23/24-03 Toernooi De Trekvogels 23 mrt / 24 mrt

17-03 Interland Ned-Bel

10-03 Enentoernooi Duno

02-03 Strokeplay/Matchplay De Veluwe

24-02 Enentoernooi De Veluwe

17-02 Wintercomp Appelscha - Kort

10-02 Wintercomp Appelscha

02/03-02 Sjaak Kuppen Memorial toernooi

Wintercombi Trekvogels / Aalsmeer

 

 

Partners

 

World Championships 2019 in China

 

Noorwegen

 

Duitsland

 

Itali�

 

Belgi�

 

 

 

 

 

Like us on Faacebook

Like us on Facebook

 

SponsorKliks, gratis sponsoren!